Питання до Карт Таро

Правильно сформулювати питання – це перший крок картоманта в інтерпретації Таро. Давайте подивимося, як поставити перші питання до карт і спільно знайти відповідь.
Більшість людей знають, що Карти Таро використовується, щоб знайти відповідь на деякі питання. При цьому дуже важливо знайти найкращий варіант питання і так його сформулювати, щоб отримати ясну і точну відповідь.
Може трапитися і так, що при ворожінні не вдається поставити Таро досить яснє питання. Ви можете бути роздратованим, розгубленими, збудженим. На щастя, Таро є терплячим і розуміючим другом. В цьому випадку формулювання може бути проста: «Будь ласка, скажіть мені те, що я повинен знати».
Питання не повинен бути недостовірним і хибним – чесні і щирі питання завжди є кращим початком. Однак існують деякі умови, які ви повинні враховувати, коли звертаєтеся з питанням до Таро, щоб ворожіння пройшло успішніше.
• Чим точніше питання, тим точніше відповідь. Наприклад, питання «Я знайду друга?» Набагато менш ефективний, ніж питання: «Які три речі я можу зробити, щоб стати більш привабливою для протилежної статі?». У першому випадку, відповідь, як правило, «так» або «ні», в той час як у другому випадку відповідь буде набагато більш докладним і практичним.
• Задавайте особисті питання. Краще уникати питань, що стосуються третіх осіб, подібних до цього: «Що Анна думає про мене?». Вірніше буде зосередитися на собі і на речах, які можна контролювати особисто. В даному випадку правильніше запитати: «Що я можу зробити, щоб Анна відповіла на мої почуття?». У цьому випадку відповідь картоманта на друге питання буде включати в себе відповідь і на перше.
• Шукайте стислість. Чим коротшим буде питання, тим більш конкретним – відповідь. Не варто піддаватися спокусі зібрати всі проблеми разом. Краще поставити просте запитання, а потім, якщо ви захочете, наступні.
• Залиште свободу для дій. Ставити запитання типу «Чому …?» Або «Коли …?» Не кращий варіант. Відповіді на них, насправді, рідко допомагають зрозуміти, що потрібно зробити, щоб поліпшити ситуацію або реалізувати бажане. Краще ставити запитання, які починаються з «Як …?» Або «Що …?», На які можна отримати розгорнуті відповіді.
Повноцінний відповідь на питання до Таро випливає з суми значень номерів карт, назв, Ключових Слів, образів і символів. Від кожного з цих елементів картомант отримує частину відповіді. Процес, при якому картомант розшифровує Аркан, створюючи смисловий зв’язок між ситуацією кверента, і відображенням відповіді на питання в картах, називається інтерпретацією або тлумаченням. На те, щоб навчитися інтерпретувати Таро як фахівець, потрібен час і практика. Однак навіть новачок, застосовуючи свої навички в асоціативному мисленні і за допомогою інтуїції, зрозуміє, що кожен Аркан може сказати їм набагато більше, ніж вони собі уявляли.
Якщо тлумачення Аркана відразу не цілком зрозуміло, корисним досвідом буде описати малюнок вголос. Так, молода дівчина, ніжна і спокійна, з букетом квітів, може, наприклад, означати побачення, задоволення або подарунок.

Спробуємо поставити просте запитання,
щоб, витягнувши одну карту, разом знайти відповідь. Ви можете вибрати будь-яке питання, яке ви хочете.
В якості прикладу ми вибрали питання, який може цікавити тих, хто починає свою подорож по світу Таро: Чому мене навчить Таро?
• Підготовка. Знайдіть зручне місце для роботи, де вас не будуть турбувати і відволікати. Визначившись, сядьте, зробіть глибокий вдих, закрийте очі, відкладіть на час всі денні турботи і розслабтеся.
• Тасування колоди. Тасувати колоду можна звичайним способом, але дбайливо і не поспішаючи, що допомагає створити правильний стан зосередженості. Для відповіді на це питання відокремте Старші Аркан від Молодших. Відкладіть Молодші Аркан в сторону і тасуйте тільки Старші.
• Вибір карти. Після тасування колоди витягніть з Старших Арканів випадкову карту. Уважно вдивіться в неї і шукайте її значення в контексті питання.
Наприклад: ТАРО НАВЧИТЬ МЕНЕ … Дурень: дивитися на світ так, як це роблять діти з невинними очима і відкритим серцем, завжди готові до пригод і веселощів. Маг: як відкрити в собі нові таланти і здібності, про які я не знав, що вони є. Верховна жриця: бачити і розпізнавати прикмети і прихований сенс подій в моєиу житті. Імператриця: реалізовувати свої ідеї, щоб збільшити свою здатність творити. Імператор: управляти своїми емоціями, щоб стати більш урівноваженою людиною і керівником. Іерофант: як знайти свій шлях у житті і стати прикладом для інших. Закохані: як зустріти людей, з якими можна розділити радість, таємниці і мрії. Колісниця: як досягти своїх цілей за допомогою нових і оригінальних ідей. Правосуддя: бути справедливим і знайти рівновагу в усіх областях. Відлюдник: як знову відкрити для себе радість, спокій, духовність і молитву. Колесо: як зіграти ту роль, яку доля призначила мені зіграти в житті. Сила: як посилити самоконтроль і зрозуміти, що насправді мотивує мене. Повішений: довіряти своєму чуттю і дивитися на речі з різних точок зору. Смерть: відпустити те, що пов’язано з минулим, і зосередитися на сьогоденні. Помірність: як поєднати різні аспекти мого життя в гармонійне ціле. Диявол: прийняти свої недоліки і подолати почуття провини. Вежа: як зруйнувати кордони і заборони, щоб звільнити місце для паростків нового. Зірка: вірити, що все можливо, і не здаватися в важливих питаннях. Місяць: свободу вираження поглядів, не піддаючись впливу з боку. Сонце: як використовувати свої приховані ресурси і енергію. Суд: як відкрити для себе новий світ ідей і можливостей, які раніше не помічав. Світ: розуміння, що я можу впливати на своє майбутнє.
Щоб дізнатися відповідь, уважно розгляньте карту. Спробуйте знайти зв’язок між цим питанням і символами, значеннями або Ключовими словами, що відносяться до карти. В одних випадках цей зв’язок очевидний, а в інших ніби вислизає, і цей процес займає деякий час на те, щоб зв’язк’ок встановилися. Спробуйте порівняти вашу інтерпретацію відповіді із запропонованими нами.
Приступаючи до інтерпретації Арканів, картомант може покладатися на інтуїцію, і нехай його думки блукають. Головне не поспішати і не бути напруженим.
Ваша відповідь може бути іншою, але це не означає, що вона неправильна. Ми запропонували вам тлумачення, дані фахівцем, що спирається на Основні Значення і Ключові слова, але вони не обов’язково правильніше тих, які отримали ви особисто. Можливо, ваша відповідь заснована на інтерпретації символів карти. Наприклад, щит Імператриці можна інтерпретувати не так, як запропоновано вище: «Я навчуся захистити себе». Один з головних уроків Таро полягає в тому, що ми повинні навчитися довіряти своєму чуттю та інтуїції, шукати свою особисту
значення.

Спробуйте хоча б один раз на день задати Таро просте питання, витягнути карту і дати відповідь. Якщо у вас достатньо часу, ви можете використовувати Розклад з декількома картами, наприклад, Лінію Часу, яка описана в цій статті. Чим частіше ви будете практикуватися з Таро, тим легше буде підібрати потрібний Розклад, краще зрозуміти значення і зробити відповіді точнішими і чіткими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *