Наш інтернет-магазин Світ Таро

 

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити оригінальні колоди карт таро, оракули, руни і аксесуари до них всесвітньо відомого видавництва Lo Scarabeo.

Згідно з офіційною версією більшості сучасних дослідників карти Таро з’явилися в середині XV століття в Італії. Саме в Італії виробляються всі карти Таро фірмою «LoScarabeo» (Турин, Італія) і ми раді запропонувати новинки в світі карт Таро.

Колоди карт таро від Lo Scarabeo друкуються на кількох основних мовах, включаючи англійську, італійську, німецьку, французьку, іспанську, російську та багато інших. Вони легко впізнавані через їх унікальних ілюстрацій і уваги до деталей.

Карти Таро – система символів, колода з 78 карт, яка широко використовується для ворожіння. Зображення на картах Таро мають складне тлумачення з точки зору астрології, окультизму і алхімії, тому традиційно Таро зв’язується з «таємним знанням» і вважається загадковим. З точки зору психіатра і філософа Карла Густава Юнга, образи Старших Арканов Таро ввібрали в себе зміст базових архетипів колективного несвідомого різних епох і народів і є відображенням глибинних шарів людської душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *