Карти таро: вибір традиції

карты таро, руныЗгідно з езотеричними уявленнями, в картах таро присутня герменевтична, гностична або кабалістична символіка, оскільки раннє італійське Відродження, що породило Таро, було часом великої інтелектуальної активності. Тому герменевтика, астрологія, неоплатонізм, піфагорійська філософія і неортодоксальна християнська думка, що процвітала тоді, могли залишити свій слід в символіці Таро.

Подібні символічні «сліди» в Таро наштовхнули більш пізніх дослідників на думку, що Таро походить від якихось древніх культур (єгипетської або вавілонської), що ця система являє собою таємну квінтесенцію мудрості минулого.

У езотеричному магазині «Алхімік» можна обрати колоду серед величезної кількісті колод Таро. Одна з найбільш популярних і зручних для роботи колод – колода Уейта. Її особливість полягає в тому, що сюжетні малюнки є не тільки на картах Старших Арканів, але і на Молодших арканах. Справжньою класичної колодою є «Марсельське Таро». Там немає сюжетних малюнків на Молодших арканах, але ця колода відрізняється саме тим, що зберігає старовинні традиції Таро, що йдуть з XIV – XVII століть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *