Основні інструменти для роботи з картами Таро

Для роботи з Таро, перш за все, нам необхідно мати максимум знань про карти і їх значення, вміти ставити точні питання, вибрати відповідну колоду карт. Крім того, на допомогу всім, хто зацікавлений в поглибленому розумінні карт, ми пояснимо, чому деякі аспекти Таро містять таємниці.
• Колода. Кожна колода Карт Таро відрізняється від іншої, створює свою унікальну атмосферу, привносячи новий аромат в інтерпретацію. Картомант вчиться входити в контакт зі своїми колодами. Ознайомлення з різними колодами Карт Таро допомагає налагодити цей контакт, знайомлячи з історією, характером і особливостями інтерпретації, даючи тим самим Ключ до кожної колоді.
• Інтуїція. Маючи повну інформацію, Картомант може скористатися своїми сенситивним можливостями і інтуїцією для інтерпретації карт. Це забезпечить і правильний вибір аксесуарів, щоб задіяти більш складний і дієвий механізм, ніж проста комбінація карт. Опишіть їх, можна вголос, даючи волю своїй уяві і асоціативному сприйняттю. Використовуйте таблицю значень і ключових слів – це з самого початку привчить вас приділяти більше уваги зображень.
• Постановка питання. Питання, який ми пропонуємо поставити для початку, буде стосуватися вас і звучати приблизно так: «Чому я можу навчитися у Таро?»
• Вибір карти. Перетaсуйте колоду і розкладіть її в довільному порядку, виберіть одну карту.
Дійте інтуїтивно, подумки утримуючи сенс питання. Зверніться до таблиці значень і ключових слів.
Зробіть остаточний вибір з усіх варіантів значень, який найбільше підходить за змістом.
• Дайте відповідь. Повторіть це запитання. Потім, спираючись на вибране значення, скажіть відповідь вголос. Подумайте хвилину, чи є ця відповідь корисною і здійсненою. Вирішіть, чи достатньо одного питання для вирішення проблеми. Можна поставити ще питання, і витягнути ще одну карту. Кожен раз, закінчивши роботу з Таро, при можливості скористайтеся моментом, щоб запитати себе: «Що я дізнався?», «Які нові ідеї прийшли в голову?», «Які карти найбільш складні для інтерпретації?». Кожне з цих питань є частиною процесу навчання і допомагає вам зростати як картоманту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *