Світ Таро

Будь-яка подорож, навіть розпочата з метою познайомитися з Світом Таро, має свій початок. Що значить працювати з Таро?
Що треба знати, щоб Таро розкрило нам свої таємниці? Давайте дізнаємося, як увійти в цей надзвичайний світ.
Беручи в руки колоду в перший раз, Ви починаєте глибоко особисту подорож. Для одних Таро стане інструментом в пошуку відповідей на свої питання і школою мистецтва картомантики, для інших – відправною точкою колекціонування.

Мистецтво ворожіння є одним з найстаріших видів окультизму в світі. Стародавні етруски навчили римлян, як передбачити майбутнє, гадаючи на нутрощах тварин; Дельфійський оракул відкрив грекам секрет, як зупинити вторгнення персів; китайці протягом більше двох тисяч років звертаються за порадою до І-Цзин. Ворожіння на картах народилося шістсот років тому як одна з форм передбачень і гри. Таро еволюціонували протягом століть, пристосовуючись до складних умов життя, які змінюються разом з менталітетом та реаліями часу. Інтерпретація карт Таро все більш наближалася до того, щоб відповідати сенсу питання. Справді, при тлумаченні Таро недостатньо просто сказати: «Знаю, що буде завтра». Необхідно знайти відповідь, повністю відповідну темі питання, і це завдання інтерпретатора. Одні питання стосуються майбутнього, інші орієнтовані на самоаналіз, треті зачіпають аспекти, пов’язані з інтуїцією і уявою. Таким чином, кожен картомант вирішує, як йому використовувати карти Таро відповідно до його переконань, інтуїції та творчого потенціалу.
Бажано, щоб ці інструменти і отримана вами інформація використовувалися усвідомлено і з повним розумінням. Той, хто дійсно зацікавився роботою з Таро, може навчитися інтерпретувати карти.

Завдяки поступовому руху цим шляхом, можна постійно дізнаватися щось нове, що допомагає перебувати в злагоді зі своїм способом буття. Тлумачення карт є першим кроком в цій подорожі, яке складається з шести основних етапів, перерахованих нижче:
• Значення. Кожна карта Таро або Аркан може мати кілька значень. Слід знати всі ці значення, щоб вибрати з них найбільш підходящі за змістом.
• Розклад. Розклад не залежить від значення Арканов. Карти розкладаються послідовно в конфігурації, обраної картомантом відповідно до розуміння завдання ворожіння.
• Питання. Інтерпретуючи значення карт Таро для інших людей, важливо вміти висловлюватися коротко і ясно, як в газетах, і адаптувати відповіді до заданих питань.
• Техніка. Є багато способів роботи з Таро, багато шляхів і багато видів. Для різних питань застосовні різні техніки, які можна і корисно варіювати і комбінувати з метою отримання найболее розгорнутої відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *