Вибір своєї колоди Карт Таро

Першим кроком на шляху навчання роботи з Таро буде вибір близької вам по духу колоди карт. Вона стане для вас найціннішим і особистим придбанням. При будь-яких обставинах ці карти будуть з вами в контакті. Навіть якщо ви раніше не стикалися з колодами карт Таро, провівши кілька хвилин в тісному контакті з картами, ви виявите, що багато з них здадуться вам добре знайомими. Причина цього в тому, що малюнки Старших Арканов містять архетипи понять та універсальні символи, що відомі в кожній культурі і здатні викликати глибинні спогади, уявні асоціації, а також стимулювати уяву.
Знання всіх аспектів і особливостей кожної карти Таро надзвичайно важливо. Частина цієї інформації може бути використана безпосередньо початківцям картомантом при простому ворожінні, якісь елементи стануть корисні для розширення можливостей у використанні більш складної техніки роботи з Таро.
Традиційна колода Таро складається з сімдесяти восьми карт або Арканів. З них двадцять дві карти, починаючи з нульовою (0) – «Дурень», і до XXI-ой – «Мир», називаються Старшими Арканамі (великі таємниці). Інші п’ятдесят шість карт, звані Молодшими Арканамі (малі таємниці), можна порівняти зі звичайною колодою гральних карт і розділені на чотири масті. Також сорок Молодших Арканов мають по десять пронумерованих карт від Туза (1) до десятки, і шістнадцять карт «двору» з фігурами («Паж», «Лицар», «Королева», «Король»). протягом довгого періоду картоманти використовували колоди, що складаються тільки з двадцяти двох Старших Арканов, і навіть в наш час вивчення Таро починається зазвичай з цих карт і концентрується на них.

Всі колоди Таро відрізняються одна від одної своєю індивідуальністю, даючи картоманту унікальний ключ до тлумачення Арканів, дозволяючи використовувати різні нюанси значень. Якщо ми уявимо собі Таро у вигляді симфонічного оркестру, кожна колода в ньому буде грати роль окремого інструменту зі своїм голосом і мелодією. Класичні значення Арканів спираються на дві колоди, що представляють собою «точку відліку» Таро: це «Марсельське Таро» – для Cтарший Арканов, і «Універсальне Таро» – для молодших Арканов.

Закінчивши роботу з Таро, бажано покласти колоду в спеціально відведене місце. Деякі практикуючі картоманти загортають карти в тканину з шовку або оксамиту. В цьому випадку карти будуть захищені від різких перепадів температури і вологості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *